Dziecięca Akademia Piłkarska "" CHROBRY " Gniezno - strona nieoficjalna

pon.

Turniej Niebiescy Dzieciom

• autor: Smialek16, 2014-09-10 07:58

W niedziele 7 września Chrobry Gniezno z piłkarzami z rocznika 2006 uczestniczył w turnieju piłkarskim „ Niebiescy Dzieciom „ który odbył się w Poznaniu na boisku treningowym Kolejorza.

Cóż to był za turniej !!! Silna obsada gwarantowała emocje na wysokim poziomie. Oto drużyny, które walczyły o zwycięstwo

Lech I Poznań, Lech II Poznań, Polonia Środa Wlkp, Przemysław Poznań, Górnik Konin i " Królewscy " Chrobry Gniezno.

Nasi piłkarze spisali się znakomicie pokonując w pierwszym spotkaniu Polonie Środa Wlkp. 3:2. Kolejny mecz z KKS Lech Poznań I niestety pomimo długiego prowadzenia 2:0 zakończył się porażką Królewskich 3:6. Następnie przystąpiliśmy do rywalizacji z drużyną Przemysław Poznań i po naprawdę dobrej i wyrównanej grze podzieliliśmy się punktami remisując 3-3. Po krótkiej przerwie „ Królewscy „ przystąpili do najważniejszego meczu turnieju. Przeciwnikiem naszych pociech był niepokonany dotąd zespół KKS Lech Poznań II . Nasi chłopcy  wkroczyli na boisko w bojowych nastrojach. Od pierwszych minut  „Królewscy” zaatakowali Lecha. Niesieni na fali rad trenera niczym Orły Białe w czerwonych strojach pokonali niepokonanego Lecha aż 7:4!!!. Radości nie było końca. Ostatni mecz z Górnikiem Konin  „Królewscy” wygrali 8:1 zajmując ostatecznie  III miejsce w turnieju.

Po zakończeniu turnieju na dużej scenie ustawionej pod stadionem Lecha Poznań odbyło się uroczyste zakończenie z wręczeniem pamiątkowych medali, pucharów i nagród. Wspaniałe nagrody, medale oraz puchary ufundowane przez organizatora , uśmiechnięte buzie wszystkich uczestników turnieju to naprawdę bezcenne przeżycie. Po gali wręczania medali chłopcy mieli okazję zwiedzić wraz z rodzicami stadion Lecha w obecności przewodnika.

Kadra powołana przez trenera: Adamski Eryk, Dudek Arian, Goździński Oliwier, Jopa Janek, Kowalczyk Igor, Kubacki Kuba, Musiałowski Rafał, Nogalski Jakub, Szewczyński Bartek, Śniegowski Patryk, Wesołowski Dymitr, Mierzejewski Michał, Horoszak Ryszard, Sztyma Eryk, Bikowski Marcel, Adamski Szymon, Purol Bartek, Odrowąż Mateusz, Lewandowski Igor

nowa-galeria-5803922.jpg nowa-galeria-5803923.jpg nowa-galeria-5803927.jpg

Autor: Treść:pozostało znaków: