Dziecięca Akademia Piłkarska "" CHROBRY " Gniezno - strona nieoficjalna

pon.

Noworoczny Turniej 2007 już za nami!

• autor: Smialek16, 2015-01-12 23:16

W niedzielę 11.01.2015 roku po długiej przerwie

świątecznej, podopieczni Przemysława Purola

i Adriana Grzelaka wzięli udział w Turnieju Pałuckiej

Akademii Piłkarskiej „Bzyki”.

W Żninie przy ulicy Sienkiewicza 1 w I LO im. Braci Śniadeckich nasi kadrowicze podzieleni na dwa składy, podejmowali towarzysko osiem zespołów.
          Po oficjalnym otwarciu imprezy, rozpoczęły się zmagania. W strojach czerwonych Chrobry Gniezno I reprezentowali: Fleta Jakub, Purol Igor, Drzewiecki Tymoteusz, Wachowiak Bartek, Wróblewski Marcel, Wierzelewski Oskar, Bujak Xavier, Szarłowski Mateusz, Nowak Dominik, Adamski Szymon Drugim składem Chrobry Gniezno II w strojach niebieskich grali: Bieliński Oliwier, Marciniak Oskar, Bonkowski Jakub, Woźniak Adrian, Chwalik Maciej, Bojak Nkodem, Pindraszak Emil, Walaszczyk Antoni, Konieczny Eryk.

Przebieg Turnieju- wyniki:

W pierwszym meczu Chrobry Gniezno II podejmując jedną z dwóch drużyn Małego Piłkarza Inowrocław po strzale Emila Pindraszaka wygrał 1:0. Kolejnym, równie emocjonującym meczem okazało się starcie chłopaków z Chrobry Gniezno I z Football Academy MEZAR Nakło. Tam piłka czterokrotnie lądowała w bramce. Remisowy wynik 2:2 zapisał się na tablicy Turnieju. Celne strzały na bramkę dwukrotnie przy wypracowanych drużynowo akcjach oddał Igor Purol. Następnym widowiskiem był mecz Chrobry Gniezno II z zawodnikami z Nielba Wągrowiec II. Piłka trafiona celnie przez Eryka Koniecznego dała jednopunktową wygraną młodych gnieźnian w tym starciu. Sukcesywnie Chrobry Gniezno I zdobywał bramki w kolejnym meczu. Wynikiem 2:0 po strzale Tymoteusza Drzewieckiego i Igora Purola, pokonana została pierwsza drużyna z Nielba Wągrowiec. Remisowym wynikiem 1:1 Chrobry Gniezno II zakończył potyczki z Juventus Soccer School Bydgoszcz a szczęśliwy strzał do bramki, oddał tym razem Maciej Chwalik. Bezbramkowo zakończyły się zmagania „czerwonych” gnieźnian z pierwszą drużyną Małego Piłkarza z Inowrocławia. Natomiast gospodarze PAP BZYKI Żnin, pokonali „niebieskich” 1:0 i tym sposobem Chrobry Gniezno zaliczył pierwszą i jak się okazało ostatnią przegraną. W przedostatnim starciu Chrobry Gniezno I podejmował MKS Trzemeszno i z wynikiem 1:1 z celnym strzałem Igora Purola zakończono starcie. W końcowym występie naszych gnieźnian z drużyny drugiej, mięliśmy okazję oglądać rewanżowy mecz z gospodarzami. Jak na naszych ambitnych kadrowiczów przystoi, emocjonujący mecz zakończył się jednopunktowym zwycięstwem. W pięknie wypracowanej akcji nasz najmłodszy przedstawiciel drużyny niebieskiej Antonii Walaszczyk pokonał bramkarza przeciwników i strzelił ostatniego gola zmagań tego składu. Chrobry Gniezno I zakończając swój występ turniejowy pokonał 1:0 Małego Piłkarza II z Inowrocławia a ostatnim zdobywcom bramki został Igor Purol.

Jak widać nasze drużyny w znakomitej formie rozpoczęły noworoczne rozgrywki i trzymamy kciuki aby dobra passa ich nie opuszczała. Gratulujemy!! Serdeczne podziękowania dla trenerów za mobilizację do walki a rodzicom jak zwykle za motywujący, nieustający doping z trybun.

Uczestnicy Turnieju:

Chrobry Gniezno – 2 drużyny